A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Slovinsko - Diskuze

Původní dotaz

akční jizdenka na vlak???

21.06.2009 20:27:03 | Lenka Hrdinová
Ahoj, potřebovala bych poradit, kde seženu tu levnější jízdenku na vlak??? Jak se tady o ní na stránkách píše... :-) Byla jsem se ptát u nás v Českých Budějovicích na nádraží, ale bohužel nejsou schopni mi poradit (ač teda nechápu, proč tam teda sedí!!! 8-O ) Jen mi řekli, že existuje a že si to mám vyčíst na netu, ale na e-shopu ČD to nemůžu najít. Poraďte prosím někdo, brzo už tam musím odjet na stáž.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
bERRRY
22.07.2009 13:59 88.146.182.***
RE: RE: akční jizdenka na vlak???  

Děkuju za radu, já to už pak našla, nebylo to tak těžký :-D (ale správce webu nechtěl už můj dotaz smazat :-D)
Lístek nakonec mám obyč, ptž. měsíc pro platnost zpáteční jízdenky mi nestačí. Zvláště když už předem musím zadat, kdy se chci vracet. To je krapet na houby. Radši konec se stížnostmi na ČD, jsem ráda že tam vůbec něco jede a že nemusím řešit kam se zavazadly a co s poplatky za ně jako u busů.
Znovu dík ;-)

• Anonym (1)
Honzi
12.07.2009 11:52 194.228.207.***
RE: akční jizdenka na vlak???  

https://eshop.cd.cz/international/search_cd-sz.aspx

Taky jsem to zkoušel v Budějcích a nevěděli nic.Ale loni jsem ji tam koupil.Letos se do Julek taky chystáme.Snad ti to pomuže.

Lenka Hrdinová
21.06.2009 19:27 88.146.182.***
akční jizdenka na vlak???  

Ahoj, potřebovala bych poradit, kde seženu tu levnější jízdenku na vlak??? Jak se tady o ní na stránkách píše... :-) Byla jsem se ptát u nás v Českých Budějovicích na nádraží, ale bohužel nejsou schopni mi poradit (ač teda nechápu, proč tam teda sedí!!! 8-O ) Jen mi řekli, že existuje a že si to mám vyčíst na netu, ale na e-shopu ČD to nemůžu najít. Poraďte prosím někdo, brzo už tam musím odjet na stáž.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu