A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Slovinsko - Diskuze

Původní dotaz

Jaký kemp v TNP okolo Soči

16.06.2010 18:25:37 | Lord Vader
Lord Vader
Dobrý den, jelikož se blíží odjezd do Slovinska, prosím o doporučení nějakého kempu. Beru rodinku poprvé do Slovinska a chci aby vše vyšlo na jedničku. Z oblasti okolo řeky Soča jsem vybral kemp Soča, ale pořád váhám nad dalšími v okolí. Proto budu vděčný za jakékoli doporučení, nebo radu. Podotýkám, že mám dvě dcerky 7 a 5 let. Děkuji Kuba.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lenka
16.02.2015 11:38 89.176.253.***
Re: Jaký kemp v TNP okolo Soči  

Dorý den, v létě se také do této oblasti chystáme. Chtěla bych se zeptat, zda jste nakonec jeli do kempu Soči nebo d jiného. Jaký byste doporučil? Jedeme rodina s dětmi 4, 6 a 13 let. Dá se v Soči koupat? Budu ráda za odpověď.

Neregistrovaný uživatel
16.07.2013 21:45 89.24.10.***
Re: Jaký kemp v TNP okolo Soči  

Prosím o doporučení kempu chtěl bych se zastavit cestou z Chorvatska cca 5dní,prosím o rady a doporučení .
Děkuji Jan Straka
besta-benatky@seznam.cz
Děkuji

• Anonym (5)
  • Anonym (8)
emčule 20.03.2011 15:25
RE: RE: RE: RE: Jaký kemp v TNP okolo Soči  

V Kobaridu je perfektně zásobené infocentrum. Vřele doporučuji tam zajít a nabrat si letáky, prospekty, mapky a sešitky. V blízkosti Kobaridu je spousta dalších atraktivních míst, která se dají zvládnout s dětmi. Např. slap Kojak (krásná procházka k vodopádu), město Tolmin a tolminská korita (psáno slovinsky), což je takový okruh (děti v pohodě zvládnou) v triglavském národním parku. Ledovec Kanin lanovkou z vesnice Bovec. A spousta jiných nádherných míst. Navštívili jsme taky blízkou itálii. Městečka z druhé strany hor jsou kouzelná.
atd. atd. atd.

• Anonym (8)
emčule 20.03.2011 15:18
RE: RE: RE: Jaký kemp v TNP okolo Soči  

Určitě se vám tam bude líbit. Slovinsko je nádherné.
http://www.kamp-nadiza.com/slo.html

• Anonym (5)
  • Anonym (5)
Katrin.Ln 19.03.2011 18:03
RE: RE: RE: Jaký kemp v TNP okolo Soči  

Pokud byste chtěla, napište mi na můj mail uvedený v profilu a ráda vám zašlu informace ke kempu! :o)

• Anonym (7)
  • Anonym (8)
veronika Kae
15.03.2011 22:10 88.100.80.***
RE: RE: Jaký kemp v TNP okolo Soči  

Dobrý den,
chystáme se na Slovinsko a Vámi popisovaný kemp mě zaujal. Můžete mi prosím dát kontakt?
Děkuji. Veronika

• Anonym (1)
  • Anonym (5)
emčule 12.07.2010 11:15
ahoj  

Kemp Danica je opravdu skvělý, po letošní dovolené mohu doporučit taky kemp Nadiža v Podbele. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi, je tady hřiště, trampolíny, písek. Kempem protéká Nadiža. Dá se v ní koupat. Je čistá a celkem teplá. (hezčí koupání než přímo v kempu je v Nadiže ve vedlejší vesnici Robič). Soča je krásná, ale studená. My jsme byli s dětmi 3 a 4 roky a měli jsme se krásně.

• Anonym (9)
  • Anonym (20)
Katrin.Ln 18.06.2010 15:50
RE: Jaký kemp v TNP okolo Soči  

Pokud byste měl zájem i o jiný kemp nejen v okolí Soči. Můžu vám doporučit kemp Danica (jeden z nejhezčích a levných) v Bohinjké Bystrici (mezi Bledem a Bohinjem). Pokud budete mít zájem napíšte na mail, který najdete v mém profilu. Mohu poradit s cestou i s tím co stojí za to vidět.

• Anonym (7)
  • Anonym (21)
Lord Vader 16.06.2010 17:25
Jaký kemp v TNP okolo Soči  

Dobrý den, jelikož se blíží odjezd do Slovinska, prosím o doporučení nějakého kempu. Beru rodinku poprvé do Slovinska a chci aby vše vyšlo na jedničku. Z oblasti okolo řeky Soča jsem vybral kemp Soča, ale pořád váhám nad dalšími v okolí. Proto budu vděčný za jakékoli doporučení, nebo radu. Podotýkám, že mám dvě dcerky 7 a 5 let. Děkuji Kuba.

• Anonym (9)
  • Anonym (25)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu