A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Slovinsko - Diskuze

Původní dotaz

Národní park Triglav

28.08.2008 13:33:01 | Petr Maleček
Cau, nevite nekdo o dobrym tipu na vylet v parku triglav? jen s baglama a tak na 4 dny. dik. petr
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
lenkaskalova
01.09.2009 13:21 159.134.94.***
RE: Národní park Triglav  

Ahoj Petre, pokud ti jeste nikdo neporadil,4 dny utecou jako voda a moznosti je tam vic jak dost.Krasna cesta podel Soci, cestou jeden vodopad, pripadne Bohijske jezero,tam se nam libilo nejvice a vystup k vodopadu Savica, pak dale jeste k jezeru nahore.Da se od Bohijskeho jezera vyjet i lanovkou a jit po hrebenech.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
lenkaskalova

Ahoj Petre, pokud ti jeste nikdo neporadil,4 dny utecou jako voda a moznosti je tam vic jak dost.Krasna cesta podel Soci, cestou jeden vodopad, pripadne Bohijske jezero,tam se nam libilo nejvice a vystup k vodopadu Savica, pak dale jeste k jezeru nahore.Da se od Bohijskeho jezera vyjet i lanovkou a jit po hrebenech.

• Anonym (2)
lenkaskalova

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Jiří Kuchta 12.03.2009 23:34
RE: Triglav - květen?  

Koukal jsem se po slovinských webech a nic jsem nenašel, kromě zmínky že turistika je tam celoroční. Když tak bych mejlnul na triglavski-narodni-park http://www.tnp.si/begreifen/kontakt/ (mejl sem nejde zkopírovat)

• Anonym (6)
  • Anonym (6)
Jiří Kuchta 10.03.2009 23:29
RE: Triglav - květen?  

na Tvou otázku odpověď neznám, ale ze vzpomínek řeknu jedno - nešel bych tam za mokra. Mám se totiž docela rád a když si vzpomenu na tu nádheru nahoře ale závislou na skobách nebo na šikmé skalní stěně, tak mi ještě dnes běhá mráz po zádech.

• Anonym (1)
Jana-Jamali
19.02.2009 12:25 80.250.1.***
Triglav - květen?  

Ahoj, chci se zeptat, zda byste mi neporadili - chtěli bysme asi v půlce května do Julských Alp, Triglav. Jak je to v té době s počasím a teplotami tam? Je to o.k.?Teď mi kdosi říkal, že Tatry se na treky otvírají až v červnu, červenci..tak jen pro sichr.
Děkuju Jana

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Jiří Kuchta 03.09.2008 22:46

Na Triglav a pak dolů na Bohinsko jezero to máš dva dny. Případně si to nahoře můžeš protáhnout. Ralax pak u Bledského jezera.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Petr Maleček
28.08.2008 12:33 88.100.2.***
Národní park Triglav  

Cau, nevite nekdo o dobrym tipu na vylet v parku triglav? jen s baglama a tak na 4 dny. dik. petr

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu