A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Slovinsko - Diskuze

Původní dotaz

Poznávací zájezd s cestovkou? vaše zkušenosti?

18.04.2011 20:55:24 | Míra Brož
Zdravíčko! Chtěl bych poznat krásy Slovinska, jak hory a jezera tak i Piran a Okolí poradíte mi někdo ze zkušenosti cestovku která má kvalitní program a zajímavá místa v programu? cestování na úrovni :o) Díky za odpovědi! 8-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Dušan
17.05.2013 16:27 83.240.86.***
Nejzajímavější poznávací zájezd  

Zdravím.
Kde jste kdo zažil nejzajímavější poznávací zájezd, kterej byste doporučili? A s jakou cestovkou doporučujete jet? Nebo jezdíte bez ck?

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
26.03.2012 15:21 31.130.168.***
Re: Poznávací zájezd s cestovkou? vaše zkušenosti?  

No my jedem s cestovkou v červnu, to jen díky tomu že přítel potřeboval udat benefity, jinak bychom letos nejeli.A já špatně snáším cesty autem a busem, dělá se mi špatně tak zas jet někam hodně daleko to jsme zamítli..Uvidíme, každopádně bych to neviděla tak tragicky, má to dobré ohlasy a hlavně že tady odtud vypadnem.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Roman
13.03.2012 17:13 88.102.58.***

No zájezd byl jeden z nejdražších, brách je jeden z těch, kdo si myslí, že co je drahy, je kvalitní. Za týdení zájezd s cestovkou dal on s manželkou tolik co já s manželkou a dvěma dětma za dvě týdení dovolené ve Slovinsku i s výletama do Itálie(po vlastní ose). Dva dny jim pršelo, tak byli na hotelu, protože cestovka má předem danej(i předobjednanej) program. Nám když začlo pršet, tak jsme jeli do jeskyní atd. a až bylo hezky, tak se jelo zase k moři, do hor atd., no jednoduše si může každej program upravit dle potřeby, když jede autem. A kdykoli, když něco z auta zahlídne, tak odbočit a zajet se tam podívat.

A ještě jedna perlička o Slovinsku: do důchodu se tam chodí v 58, muži i ženy, a když chtěla vláda posunout důchod na 60, tak se vypsalo referendum, lidi řekli NE a vláda to zabalila.

• Anonym (3)
Radim K.
13.03.2012 10:31 31.130.168.***

No jo, když si vyberou nejlevnější zájezd aby ušetřily, to se pak nesmí divit..Holt někdfo umí výbírat a někdo ne..Kdo je blbej a vezme první zájezd co vidí, at se nediví že je to pak špatný.My jsme s tim byli spokojený, zájezd byl na 10 dní, stihli jsme toho spousty, o vše bylo postaráno :-| takže když je někdo fajnovka co nesedne do autobusu, at si klidně jede autem.My si ušetřili nervy, čas, peníze i benzín..A ještě se tam člověk seznámí s lidma.Já to dporučuju ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Roman
28.02.2012 10:32 88.102.58.***

Ve slovinsku jsme byly dva roku za sebou, po vlastní ose, zajely si kam nás napadlo a i tak jsme s té úžasne země viděli "skoro nic". Brácha si tam vyrazil s manželkou, jeli s cestovkou, aby ušetřili a měli pohodlíčko(ze stejného důvodu-v práci se nalítám dost), až přijeli domů, tak jsme srovnávaly, co kdo viděl, kde byl a tak. Já mám spoustu zážitků a fotek, on jen nadávky, co jako by měl stihnout vidět a fotit z jedoucího autobusu. Za týden byl na tolika místech, co my za den. :'( Jeho rozhodnutí propříště? Raději si půjčím auto co tu cestu zvládne(má fáčko) a pojedu se podívat kam budu chtít, ať za ty peníze něco vidím.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Petra
24.02.2012 07:45 212.67.71.***

S cestokou jedem letos, máme rádi klídek vše zařízené.Dovolenou si chci užít že se o mně někdo "postará".Dost se nalítám v práci tak nevim proč bych měla ještě zařizovat tohle..A cenově nás to vyšlo levněji než kdybychom jeli sami, nemáme auto a doprava tam neni zrovna levná.A program toho zájezdu je víc než lákavý

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Libor 123
22.04.2011 10:21 90.176.204.***
RE: Poznávací zájezd s cestovkou? vaše zkušenosti?  

Osobně doporučuju jet bez cestovky. Slovinsko neni podle me země kam bych jel s cestovkou. To poslední co bych chtěl je držet se nějakého programu, který ti někdo nalajnuje. Ubytování seženeš vždy absolutně bvez problémů, najíst se najíš taky všude a co vidět je jednoduché. Kamkoli se ve Slovinsku hneš, tam bude krásně.

O žádné cestovce zaměřené na slovnsko nevím, ale rozhodně bych ani nehledal.

Nevím co od dovolené ve slovinsku čekáš, ale myslím, že to co ti nabídne jakákoli cestovka rozhodně nepřeváží to co zažiješ a uvidíš ve Slovinsku na vlastní pěst. Jet do slovinska s cestovkou mi prijde jako jit do lesa sbírat houby na ctyrkolce.

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Míra Brož
18.04.2011 20:55 90.178.255.***
Poznávací zájezd s cestovkou? vaše zkušenosti?  

Zdravíčko! Chtěl bych poznat krásy Slovinska, jak hory a jezera tak i Piran a Okolí poradíte mi někdo ze zkušenosti cestovku která má kvalitní program a zajímavá místa v programu? cestování na úrovni :o) Díky za odpovědi! 8-)

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu