A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Slovinsko - Diskuze

Původní dotaz

Rafting

12.05.2011 09:08:18 | alfecu
alfecu
Ahoj v červnu jsem s přítelem pozvaná na jachtu.Slovinsko znám jen z mořské strany.Ale chtěla bych zážít Rafting.Nevím jestli jsou nějaké možnosti jako průvodce a raft na jeden den? Díky líba
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Katrin.Ln 03.06.2011 22:33
Re: Rafting  

Asi vám moc neporadím, ale známí byli ve Slovinsku na raftech. Já tam byla také, ale pouze jako horský turista. Za raftařskou řeku se tam považuje řeka Soča, většinou v kempech i specializovaných půjčovnách podél jejích břehů nabízeli, půjčení raftů i ostatního vybavení pro raftaře. Bohužel nevím jestli se to vše muselo objednávat dopředu nebo stačilo domluvit na místě. Znám si to rezervovali přes internet, jela jich tedy větší skupina a průvodce měli prý v ceně. Koukněte se na webu, určitě najdete spousty odkazů. Jistě tam i jsou i jiné řeky než Soča, ale ta a její okolí je nádherné. Vím, že i spousta lidí tam jezdí provozovat i na tzv. kanoying (snad to píšu dobře), prý je to tam jejich ráj i cenově. Ale to jsem pouze četla. Snad jsem alespoň trošku pomohla. Užijte si dovolenou Katrin

• Anonym (1)
alfecu 12.05.2011 09:08
Rafting  

Ahoj v červnu jsem s přítelem pozvaná na jachtu.Slovinsko znám jen z mořské strany.Ale chtěla bych zážít Rafting.Nevím jestli jsou nějaké možnosti jako průvodce a raft na jeden den? Díky líba

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu