A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Slovinsko - Diskuze

Původní dotaz

Slovinská dopravní policie

20.09.2010 19:06:15 | Petr Čechura
Petr Čechura
Dobrý den, nemáte někdo praktické nezprostředkované zkušenosti se slovinskou Policií? Mne to připadá, že se neustále v průvodcích opisuje situace z poloviny minulého století. Po letošní dovolené mám dojem, že si vzali příklad z naší Policie a nedělají už ani Kryštofi. Za týden jsme je zahlédli 3x....
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Petr
24.07.2011 07:57 85.161.221.***
Re: Slovinská dopravní policie  

Pozor hlavně na nože a pendreky. Vozit jim do té jejich trapné země něco takového je nelegální ! Pokuta 350 euro.

Yanina 23.09.2010 20:35
RE: Slovinská dopravní policie  

Často jezdím do Slovinska ke známým a musím trochu oponovat - konkrétně dopravní policie je tam velmi aktivní, což nelibě nesou peněženky všech postižených. Pokuty za dopravní přestupky, zejména za rychlost,jsou časté a značné. Obecně Slovinsko patří mezi nejbezpečnější evropské země,takže to je i možná důvod menšího výskytu policie.

Petr Čechura 20.09.2010 18:06
Slovinská dopravní policie  

Dobrý den, nemáte někdo praktické nezprostředkované zkušenosti se slovinskou Policií? Mne to připadá, že se neustále v průvodcích opisuje situace z poloviny minulého století. Po letošní dovolené mám dojem, že si vzali příklad z naší Policie a nedělají už ani Kryštofi. Za týden jsme je zahlédli 3x....

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu