A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Slovinsko - Diskuze

Původní dotaz

teplota vody a počasí v červnu

13.03.2012 11:43:32 | Tynca.m
Tynca.m
Ahoj..Chci se zeptat zkušených cestovatelů, jaké je počasí ve Slovinsku koncem června?Projedem hory i pak dále k moři, tak jestli tam ještě nezmrzneme a vykoupeme se? děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Tynca.m 16.03.2012 12:35
Re: teplota vody a počasí v červnu  

Děkuji za odpověď...takže prostě svetr i plavky se hodí..Pro mně je 30 stupňů ještě málo, žádný hnus, já jsem ve svym živlu někde v Turecku na plném slunci.Špatně jsem se narodila :D v česku je na mně moc zima.

Roman
13.03.2012 17:31 88.102.58.***
Re: teplota vody a počasí v červnu  

Rok 2010: přelom června a července, moře v Koperu 25 stupňů, vzduch-vedro hnus

Rok 2011: ta samá doba, to samé místo 20 stupňů, tak jsme jezdily do Itálie, tam jsou písečné, mělké pláže, tak se tam voda rychleji prohřeje. Dva dny pršelo, takže relativně zima, pak vedrohnus(to je pro mě 30 a víc)

Loni byli Slovinci na oplátku u nás, na severní moravě, koncem května, seděli tu ve svetrech, že takhle je u nich na vánoce.

V Alpách je v tuhle dobu jen místy nějaký ten zbyteček sněhu, teploty přez den od 5 do 35 stůpňů, jednoduše řečeno, jsou to Alpy, takže změna počasí během "minut" možná !

Tynca.m 13.03.2012 10:43
teplota vody a počasí v červnu  

Ahoj..Chci se zeptat zkušených cestovatelů, jaké je počasí ve Slovinsku koncem června?Projedem hory i pak dále k moři, tak jestli tam ještě nezmrzneme a vykoupeme se? děkuji

• Anonym (16)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu