A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Slovinsko - Diskuze

Původní dotaz

Triglav na kole

02.07.2010 14:27:16 | krkovice
Ahoj, rád bych podnikl v srpnu malý výlet do Triglavského národního parku. Protože to tam vůbec neznám a převážná většina komentářů je na pěší, chtěl jsem se zeptat zda-li nevíte jak to tam vypadá na kole. Dají se tam podniknout náročné i nenáročné výlety? Rádi bychom vyráželi z jednoho místa, protože budeme autem. Máte nějaké typy, nápady a drahocenné rady? :)
děkuji moc. martin
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
minij
14.07.2010 22:44 195.178.87.***
RE: Triglav na kole  

:-D Ahoj,teď jsme se vrátili z Julek,přímo z Triglavského parku,cyklistů tam bylo plno, ale museli šíleně makat.Kopce,kopce a pořád po silnici.A hlavní pohoří stejně neuvidí,jen zespod,tak mi to připadalo líto,o to nejkrásnější takhle přijít.Taky mám ráda kolo,moc,ale pěšky si užijete asi nejvíc krás hor.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
krkovice
02.07.2010 13:27 147.229.9.***
Triglav na kole  

Ahoj, rád bych podnikl v srpnu malý výlet do Triglavského národního parku. Protože to tam vůbec neznám a převážná většina komentářů je na pěší, chtěl jsem se zeptat zda-li nevíte jak to tam vypadá na kole. Dají se tam podniknout náročné i nenáročné výlety? Rádi bychom vyráželi z jednoho místa, protože budeme autem. Máte nějaké typy, nápady a drahocenné rady? :)
děkuji moc. martin

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu